YENİ YIL KAPIDA!

Yılbaşı’da daha çok var demeyin, 1 kasım’a kadar vereceğiniz siparişlerde %20 indirim fırsatını yakalayın. Bize aile fotoğrafınızı gönderin, size özel kartınızı ve zarfınızı tasarlayalım. Bilgi için: info@kart-10.com adresine mail atmanız yeterli.

Bunlar da ilginizi çekebilir:

ALICAN 1 YAŞINDA!

 

Alican’ilk bir yılı böyle geçti!

Eğer sizde bebeğinizin aylık değişim ve gelişimini takip etmek için aylık bebek etiketlerinden isterseniz. modeller ve bilgi için: info@kart-10 a mail atabilirsiniz.

Tek yapmanız gereken her aya ait etiketi bebeğinizin kıyafetine yapıştırıp ftoğrafını çekmek. 1. yılın sonunda fotoğraflarınıza baktığınızda bebeğinizin aylar içinde ne kadar değiştiğine inanamayacaksınız.

Bunlar da ilginizi çekebilir:

ÇOCUK KARTVİZİTLERİNDE YENİ MODELLER

 

 

Çocuk kartvizit modellerimizden Cimbomlu Ömer için tasarladığımız zarfıyla takım aslanlı kartvizit. Çocuk kartvizitleriyle ilgili bilgi için info@kart-10.com a mail atabilirsiniz.

Bunlar da ilginizi çekebilir:

BEBEK ETİKETLERİNDE YENİ MODELLERİMİZ HAZIR!

Aylık bebek etiketlerimizde kız ve erkek modellerimizde yeni tasarımlarımız hazır. Yaz ve sonbahar da doğacak bebekleri düşünerek hazırladığımız bebek etiketleri çok yakında mağazalardaki yerlerini alacak. Modelimiz Alican’a teşekkürler :)

Bunlar da ilginizi çekebilir:

ÇOK EĞLENCELİ BİR ÇEKİM YAPTIK!

Sonunda bebekler için hazırladığımız aylık bebek etiketlerinin fotoğraf çekimini gerçekleştirdik. Yorucu ama bir okadar da eğlenceli geçen çekimlerde bize oğlum Alican modellik yaptı. Bu keyifli çalışmadan birkaç kareyi sizlerle paylaşmak istedim.

Bebeğinizin ilk bir yılındaki değişimini, gelişimini takip etmek içintasarlanan etiketlerle tek yapmanız gereken her aya ait etiketi bebeğinizin body’sine yapıştırıp fotografını çekmek. 1. yılınn sonunda fotograflarınıza baktığınızda bebeğinizin aylar içinde ne kadar değistiğine inanamayacaksınız. Bilgi ve sipariş için: info@kart-10.com

Bunlar da ilginizi çekebilir:

Kart-10′ UN ARTIK KENDİ INSTAGRAM HESABI VAR!

Kart-10 ‘un artık kendi özel instagram hesabı var. kart_10 u takip ettikleriniz arasına ekleyerek yenilenen ürünlerimiz ve ilgimizi çeken görselleri takip edebilirsiniz.

Bunlar da ilginizi çekebilir:

BEBEĞİNİZE ÖZEL POSTERLER!

Bir yaş hediyesi olarak tasarladığımız bu posterler bebeğinize özel hazırlanmaktadır. Tek yapmanız gereken bebeğinizle ilgili bilgileri bizimle paylaşmak. İsteğe bağlı olarak çerçeveli de yaptırabilirsiniz. bilgi için: info@kart-10.com

Bunlar da ilginizi çekebilir:

AYLARDAN AŞK !

 

Sevgilinize vereceğiniz hediyeyi yazacağınız küçük bir notla daha özel hale getirebilirsiniz. Sevgililer günü için özel tasarladığımız tebrik kartlarımız Macro Center, D & R, İnkılap kitabevi ve www.zet.com’da satışta… bilgi için bize info@kart-10.com dan ulaşabilirisiniz. Aşk dolu bir ay diliyoruz.

Bunlar da ilginizi çekebilir:

AYLIK BEBEK ETİKETLERİ

Bebeğinizin ilk bir yılındaki değişimini, gelişimini takip etmek için aylık bebek etiketleri… Tek yapmanız gereken her aya ait etiketi bebeğinizin body’sine yapıştırıp fotografını çekmek. 1. yılınn sonunda fotograflarınıza baktığınızda bebeğinizin aylar içinde ne kadar değistiğine inanamayacaksınız. Bilgi ve sipariş için info@kart-10.com

Bunlar da ilginizi çekebilir:

KİŞİYE ÖZEL ZARFIYLA TAKIM KART!

Çocuk kartvizitlerinden sonra büyükler için de özel tasarımlar yapmaya başladık. Zarflarıyla takım özel kağıda basım kartvizit modellerimizin yer aldığı  kataloğumuzu incelemek için info@kart-10.com adresine mail atabilirsiniz.

Bunlar da ilginizi çekebilir:

Önceki Konular »